Reklama

Losowe zdjęcia

Misano_11
fotka_11
Magione_1
fotka_2

Statystyka

Odsłon : 276866
Home
Motoradio.com.pl PDF Drukuj
6.11.2011 - Monika Jaworska – „…Jazda jest jak narkotyk…”

Jaka jest Monika Jaworska? Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Na pewno jest niezwykła, ale nie dlatego, że nie słyszy i startuje w wyścigach, ale dlatego, że cała jest oddana swojej pasji – motocyklom. Podczas rozmowy z nią odnosi się wrażenie, że świat dwóch kółek jest wszystkim, co definiuje jej życie. Mistrzyni Włoch nie jest gwiazdą, nie widzi przeszkód, żeby rozmawiać o motocyklach z osobą nie mającą nawet ułamka wiedzy na ten temat. Wytłumaczy, ale wymaga myślenia. Pokaże jak jeździć, ale wymaga dyscypliny i treningu. Więcej
 
MotoX.pl PDF Drukuj
24.11.2011 - Wywiad z Moniką Jaworską dla MotoX.pl

Mistrzyni Włoch Trofeo Femminile Stock 600 2011, Vice Mistrzyni Włoch Trofeo Femminile 2011 w klasyfikacji ogólnej, Vice Mistrzyni Europy Kobiet... na koncie Moniki widnieje o wiele, wiele więcej tak wybitnych osiągnięć. Jakby tych wspaniałości było jeszcze mało to dodamy, że od ubiegłego sezonu ta dziewczyna startuje także w X- Cross Pucharze Polski Kobiet w Motocrossie. Więcej
 
MONIKA JAWORSKA "KATANKA" MISTRZYNIĄ WŁOCH STOCK 600 PDF Drukuj
9.09.2011 - MONIKA JAWORSKA "KATANKA" MISTRZYNIĄ WŁOCH STOCK 600

W pierwszy weekend września na włoskim torze Franciacorta odbyła się ostatnia runda Trofeo Femminile w której wzięło udział 18 zawodniczek. Finał był pełen emocji, a ostateczny wynik do końca był tajemnicą. Nikt nie spodziewał się takiego przebiegu wydarzeń w ten weekend.
W czasie sobotnich kwalifikacji Monika Jaworska była bezkonkurencyjna i wykręcając najlepszy czas ze wszystkich zawodniczek 1’15”691 wywalczyła sobie start z pole position.
Więcej…
 
Finał Honda Gymkhana PDF Drukuj
10-11.09.2011 - Finał Honda Gymkhana

Pod koniec czerwca start w imprezie zaproponował mi Maciej Gonet z krakowskiego salonu Hondy Moto Fun. Niestety wtedy termin miałam już zajęty ale teraz już po zakończonym  sezonie wyścigowym chętnie skorzystałam z tego zaproszenia.  I w weekend  10-11 września w Warszawie wzięłam udział w finałowej rundzie cyklu imprez Honda Gymkhana. W zawodach startowało 80 zawodników w tym 8 kobiet na różnego rodzaju motocyklach. W sobotę uczestnicy podzieleni byli na dwie grupy: amatorów, którzy ćwiczyli od rana i zaawansowanych którzy ćwiczyli popołudniu.
Więcej…
 
Nowa miłość PDF Drukuj
6.05.2011 - Nowa miłość :-)

W najbliższą niedzielę 8 maja rozpoczyna się po raz pierwszy Puchar Polski Kobiet w Motocrossie X-CROSS. Oczywiście nie darowałabym sobie gdybym tam nie wystartowała pomimo, że termin pokrywa się z 1 rundą WMMP w Poznaniu. Chociaż dopiero rozpoczynam moją przygodę z motocrossem, WR-ke kupiłam pod koniec zeszłego roku i jeździłam w sumie tylko kilkanaście razy (w tym dwa razy na torze). Mimo to zdecydowałam się wziąć udział w tych zawodach przede wszystkim dla zabawy, nowego doświadczenia i treningu. Super by było, żeby wystartowało jak najwięcej zawodniczek. Cieszę się, że udało się zorganiczować taką imprezę dla kobiet i chciałabym żeby sport motocyklowy się rozwijał i stawał bardziej popoularny w Polsce a szczególnie wśród kobiet.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 8