Reklama

Losowe zdjęcia

Misano_3
olsztyn2011_7
Vallelunga2_2
fotka_4

Statystyka

Odsłon : 276862
Home
Sezon 2008 był dla mnie prawdziwą lekcją! PDF Drukuj
Sezon 2008 był dla mnie prawdziwą lekcją!

Po rozpadzie zespołu POLandPosition trzeba było stawić czoła realiom świata wyścigowego. Wymagania wobec mnie stawiano duże jednak zaplecze finansowe-sponsoring i przygotowanie pozostawiało wiele do życzenia.

Brak dobrego mechanika lub wcale (pewnie jest to moje przyzwyczajenie do pracy z Tomkiem Kędziorem, któremu nie tylko ufam ale rozumiemy się bardzo dobrze - przy okazji Tomek gratulację za II wicemistrzostwo Polski - tak trzymaj!), ogromne koszty oraz moja nieufność do ekipy z którą miałam stworzyć zespół - Inter Motors jPalio Racing. W tym sezonie miałam startować nie tylko w całej rundzie Mistrzostw Polski w zespole FastBiker.pl (Yamaha R6) ale również w Mistrzostwach Europy dla kobiet - jako zespół Inter Motors jPalio Racing (Triumph 675 Daytona) oraz jak się później okazało w III rundach Pucharu Triumpha na zaproszenie włoskiego zespołu BE1. Początkowe problemy ze znalezieniem zespołu i cała masa nieporozumień na początku, duże nakłady finansowe ze strony mojej mamy, zmęczenie, oraz ogromny stres, które towarzyszyły mi przez cały czas trwania sezonu 2008 spowodowały że ten sezon był dla mnie nieudany.
Więcej…
 
20.05.2008. Nowe zdjęcie w ME na torze Misano Włochy. PDF Drukuj

20.05.2008. Nowe zdjęcie w ME na torze Misano Włochy.

Zdjęcia: kliknij tu

 
Jaworska w Triumph Daytona Cup! PDF Drukuj
Jaworska w Triumph Daytona Cup!

Zespół BE1 potwierdził właśnie uczestnictwo Moniki Jaworskiej w Triumph Daytona Cup we Włoszech.

Monika Jaworska, jedyna Polka startująca w wyścigach motocyklowych serii European Women Championship (Mistrzostwa Europy Kobiet pod patronatem UEM), otrzymała potwierdzenie od zespołu BE1, dotyczące jej startów we włoskim Triumph Daytona Cup.
Więcej…
 
Monika Jaworska – Mistrzostwa Europy Kobiet i Puchar Daytona 675 PDF Drukuj
Monika Jaworska – Mistrzostwa Europy Kobiet i Puchar Daytona 675

Początek sezonu wyścigów 2008 przyniósł kilka zaskakujących zmian. Zespół wyścigowy Inter Motors WSM RT na mocy porozumienia stron został rozwiązany.

W dużej mierze wpłynęło na to oficjalne zaproszenie, jakie złożył, znany z wyścigów World Supersport, zespół BE1 na ręce Moniki Jaworskiej. Właściciele i management BE1 poprosili, aby Monika wzięła udział w prestiżowym włoskim Pucharze Triumpha Daytona 675, jednocześnie nie rezygnując z wyścigów o Mistrzostwo Europy Kobiet (EWC), odbywających się pod patronatem UEM. Zarówno sponsorzy, jak i członkowie zespołu WSM, stwierdzili zgodnie, iż jest to wielka szansa dla Jaworskiej, szczególnie po jej bardzo udanym debiucie na włoskim torze w Misano 13 kwietnia br.
Więcej…
 
Niesamowita Jaworska! PDF Drukuj

Niesamowita Jaworska!

Pierwsza runda Mistrzostw Europy Kobiet w wyścigach motocyklowych odbyła się w ubiegły weekend na torze Misano World Circuit, znanym doskonale z wyścigów World Superbike i od ubiegłego roku Moto GP.

Mistrzostwa Europy Kobiet odbywały się pod patronatem UEM, równolegle z Coppa di Italia (Puchar Włoch), do zawodów zgłoszone zostały 34 zawodniczki startujące w klasach Superstock 1000 / Superstock 600, ze wspólnymi kwalifikacjami i wyścigiem, ale z zachowaniem odrębnej klasyfikacji dla klas pojemnościowych.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 8