Reklama

Losowe zdjęcia

fotka_18
vallelunga12011_2
fotka_14
Misano2011_4

Statystyka

Odsłon : 276870
Home
PIF - PAF i rywalki zostały w tyle! PDF Drukuj
3.08.2009 - PIF- PAF i rywalki zostały w tyle!

 

Działo się, oj działo! W dniach od 31.07-2.08.2009 na włoskim torze w miejscowości Franciacorta odbyła się trzecia runda Mistrzostw Włoch Kobiet. Miałam już okazje gościć na owym torze w Marcu br. podczas testów mojej R6, także konfiguracja toru była mi dobrze znana. Tor jest kolejnym z serii: małe, ciasne i wąskie.... ale na pewno lepszy niż Magione ! Piątkowe treningi stały początkowo pod dużym znakiem zapytania, gdyż organizator w swoim planie w ogóle ich nie zawarł. Na całe szczęście pod presją zawodników z innych pucharów zostały zorganizowane.
Więcej…
 
Relacja Moniki Jaworskiej z wyścigów w Magione. PDF Drukuj
28.07.2009 - Relacja Moniki Jaworskiej z wyścigów w Magione
Cóż to był za weekend! Jeszcze teraz czuję w sobie te wszystkie emocje, które towarzyszyły mi podczas drugiej rundy mistrzostw kobiet we Włoszech na torze w Magione
Już początki mojej wyścigowej wyprawy były ,,burzliwe” w pełnym tego słowa znaczeniu. W Czechach wjechałam w tak potężną burzę, że była wskazana jazda w okularach przeciwsłonecznych, by pioruny nie raziły w oczy. Na szczęście Włochy to słoneczny kraj i im bardziej sie do nich zbliżałam, tym pogoda była co raz lepsza.

Więcej…
 
1-5 kwietnia 2009 Vallelunga - Podwójne zawody PDF Drukuj
16.04.2009 - II miejsce Włochy i Europa!!!
W piątek odbyły się dwa treningi  (szkoda, do pełni szczęścia brakowało jeszcze jednego). Pogoda dopisywała jak to w Italii. W sobotę zaplanowane były dwa treningi kwalifikacyjne, w trakcie pierwszego uplasowałam się na 6 miejscu startowym niestety na ostatnim okrążeniu miałam wypadek.
Więcej…
 
Jeszcze tylko kilka dni ! PDF Drukuj
9.07.2009 - Jeszcze tylko kilka dni ! 

Dzieli mnie od kolejnego wyścigu na włoskim torze w miejscowości Magione. 19 Lipca  odbędzie się II runda mistrzostw Włoch dla kobiet. Jest to dla mnie szczególny wyścig, gdyż pierwszy raz w życiu będę ścigać się na tym torze ! Tym bardziej adrenalina jest większa. Będę mieć zaledwie dwa dni aby nauczyć się konfiguracji toru i wypracować sobie technikę jazdy. Bardzo się cieszę, bo uwielbiam nowe wyzwania a to właśnie takim jest ! Dlatego trzymajcie za mnie mocno kciuki. Jak tylko wrócę z zawodów to od razu napisze relację i podzielę się moimi wrażeniami. 
 
Play SKR Team 2009 PDF Drukuj
23.03.2009 - Oficjalne starty we włoskim zespole „Play SKR Team” w sezonie 2009.
Niedawno podpisałam kontrakt z włoskim zespołem „Play SKR Team” na starty w sezonie 2009. W nadchodzącym sezonie moje starty obejmować będą Kobiece Mistrzostwa Włoch i Kobiece Mistrzostwa Europy w klasie Superstock 600 na motocyklu Yamaha R6, model z 2008 roku. W teamie startuję wraz z drugą zawodniczą – włoszką - Sharon Mermet – ona również startuje w klasie Superstock 600 tak jak ja. Łącznie będzie 8 wyścigów (3 w ME i 5 w MW).
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 8