Reklama

Losowe zdjęcia

fotka_20
Vallelunga_23
fotka_17
mnikow 2011_3

Statystyka

Odsłon : 298347
Play SKR Team 2009 PDF Drukuj
23.03.2009 - Oficjalne starty we włoskim zespole „Play SKR Team” w sezonie 2009.
Niedawno podpisałam kontrakt z włoskim zespołem „Play SKR Team” na starty w sezonie 2009. W nadchodzącym sezonie moje starty obejmować będą Kobiece Mistrzostwa Włoch i Kobiece Mistrzostwa Europy w klasie Superstock 600 na motocyklu Yamaha R6, model z 2008 roku. W teamie startuję wraz z drugą zawodniczą – włoszką - Sharon Mermet – ona również startuje w klasie Superstock 600 tak jak ja. Łącznie będzie 8 wyścigów (3 w ME i 5 w MW).
Obecnie nie mam sponsora w Polsce, po raz drugi głównym sponsorem jak na razie pozostaje moja mama, a chciałabym żeby to uległo zmianie.
Intensywnie szukam sponsora w kraju, lecz obecna sytuacja powoduje, że bardzo ciężko jest go znaleźć.
Wielkie podziękowania dla POLand Position i Adama Badziaka, który bez zmian co roku wspiera mnie w moich startach sponsorując kaski motocyklowe.
Jako pierwsza Polka dostałam szansę startów we włoskim teamie, czas pokaże jak będzie wyglądał sezon, ale po testach jakie odbyłam w marcu jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tegorocznych wyścigów.
Testy przedsezonowe odbyły się w dwóch turach, pierwszy był 9 marca. Na ten dzień osobiście dowiozłam swój własny motocykl Yamaha R6 na tor Franciacorta pod Mediolanem i miałam przyjemność zapoznać się z moim obecnym zespołem „Play SKR Team”. Odbyły się pierwsze testy motocykla na torze. Drugie testy miały miejsce dnia 16 marca, wtedy to testowałam ponownie motocykl, ale wyposażony już w nowe części i nowe ustawienia. Różnica była bardzo duża, oczywiście na plus.
Cały zespół jest bardzo zadowolony, że jestem wraz z nimi w jednym teamie, ja również się z tego cieszę, jest to dla mnie nowe wyzwanie i doświadczenie.
W związku z tym jak wymagające są stary w ME i MW a sponsorów brakuje, w sezonie 2009 nie będę startowała w Mistrzostwach Polski, lecz z cała pewnością przyjadę na tor do poznania obserwować zawody moich kolegów.
Oto kalendarz moich startów w sezonie 2009:
5.04. – Vallelunga (Włochy) I r. ME+MW
14.06. – Assen (Holandia) II r. ME
19.07. – Magione (Włochy) II r. MW
2.08. – Franciacorta (Wlochy) III r. MW
23.08. – Rijeka (Chorwacja) III r. ME
13.09. – Vallelunga (Włochy) IV r. MW
18.10. – Misano (Włochy) V r. MW
 
Skrót : Mistrzostwa Włochy – MW i Mistrzostwa Europy – ME.