Reklama

Losowe zdjęcia

Vallelunga_18
Vallelunga2_2
fotka_18
Misano_11

Statystyka

Odsłon : 298357
Sezon 2008 był dla mnie prawdziwą lekcją! PDF Drukuj
Sezon 2008 był dla mnie prawdziwą lekcją!

Po rozpadzie zespołu POLandPosition trzeba było stawić czoła realiom świata wyścigowego. Wymagania wobec mnie stawiano duże jednak zaplecze finansowe-sponsoring i przygotowanie pozostawiało wiele do życzenia.

Brak dobrego mechanika lub wcale (pewnie jest to moje przyzwyczajenie do pracy z Tomkiem Kędziorem, któremu nie tylko ufam ale rozumiemy się bardzo dobrze - przy okazji Tomek gratulację za II wicemistrzostwo Polski - tak trzymaj!), ogromne koszty oraz moja nieufność do ekipy z którą miałam stworzyć zespół - Inter Motors jPalio Racing. W tym sezonie miałam startować nie tylko w całej rundzie Mistrzostw Polski w zespole FastBiker.pl (Yamaha R6) ale również w Mistrzostwach Europy dla kobiet - jako zespół Inter Motors jPalio Racing (Triumph 675 Daytona) oraz jak się później okazało w III rundach Pucharu Triumpha na zaproszenie włoskiego zespołu BE1. Początkowe problemy ze znalezieniem zespołu i cała masa nieporozumień na początku, duże nakłady finansowe ze strony mojej mamy, zmęczenie, oraz ogromny stres, które towarzyszyły mi przez cały czas trwania sezonu 2008 spowodowały że ten sezon był dla mnie nieudany.

Co będzie w przyszłym sezonie 2009? Nie wiem... jeżeli nie znajdą się sponsorzy prawdopodobnie nie wystartuję.

Nadal chcę walczyć na torze i mieć coraz lepsze wyniki w swojej klasie Superstock 600 Mistrzostw Polski i mam nadzieję że mi się to uda.

Dziękuję za sponsoring przede wszystkim mojej mamie (wyjazdy,motocykle+ części, opony do Yamahy R6) oraz InterMotors, Piast, Torn, Salon Yamaha Warszawa, Pawelec, PolandPosition, Robert Michalczewski.

Chciałabym podziękować za okazaną pomoc zawodnikom i mechanikom z innych zespołów:

- Tomek Kędzior, Robert Michalczewski, Mateusz Stokłosa, Paweł Szkopek, Marcin Kałdowski, Andrzej Chmielewski oraz specjalne podziękowania dla mechanika - Kuby z zespołu Mateusza Stokłosy i Mańka byłego mechanika PolandPosition.

Pozdrawiam
Monika Jaworska

P.S w sprawie sponsoringu proszę o kontakt na maila sarna.m@op.pl